Typy povrchů

Epoxidové stěrky

Poznejte strukturu povrchu zajímavou svojí přirozenou originalitou, která dodá prostoru eleganci a krásu, moderní design a zároveň splní nároky na tvrdost, maximalní životnost a voděodolnost.

Tento povrch je trvdá  epoxidová stěrka, která je velmi odolná vůči vodě. Skvěle se hodí i na povrchy, které jsou v trvalém kontaktu s vodou – vany, sprchové kouty, podlahy nebo úpravy ploch v exteriéru. Epoxidová stěrka je jemně porézní povrch a vzhledově realisticky imituje beton nebo jiný materiál, dostupný je ovšem v mnoha odstínech a strukturách dle přání zákazníka nebo dle návrhu našeho architekta.

V referencích můžete shlédnout několik námi realizovaných stěrek z velké palety barevných a strukturových možností. 

 

Vápenocementové stěrky

Pokud Vás láká jedinečně půvabná úprava povrchu zdiva nebo podlahy, která dodá Vašemu prostoru nápaditý vzhled a nejmodernější dojem pak je ideální varianta tato vápenocementová stěrka. Vyznačuje se moderním nadčasovým vzhledem a dodá interiéru nápaditou lehkost a vzdušnost.

Velmi dobře se hodí jako dekorativní úprava stěn, podlah i schodiště a je dostupná ve velké škále odstínů a struktur dle přání zákazníka nebo dle návrhu našeho architekta. 

V referencích můžete shlédnout několik námi realizovaných stěrek z velké palety barevných a strukturových možností.